Aktualności

2018.06.28 - Konkurs Młodych Patriotów

Nasze przedszkole otrzymało certyfikat „PRZEDSZKOLE MŁODYCH PATRIOTÓW” W związku ze zbliżającą się 100 rocznicą odzyskania niepodległości rok szkolny 2017/18 został ogłoszony został przez Minister Annę Zalewską „ Rokiem dla Niepodległej”, dlatego nasze przedszkole zostało zgłoszone do udziału w Ogólnopolskim Konkursie „ Przedszkole Młodych Patriotów. W ramach tych działań poszczególne grupy miały do wykonania siedem zadań. Wszystkie zadania związane były tematycznie z krzewieniem wśród dzieci postaw patriotycznych w kontekście historii państwa i narodu polskiego. Projekt trwał od 15 stycznia do 15 czerwca 2018r.


Więcej...

2018.06.21 - Pożegnanie starszaków 2018

Czerwiec jest miesiącem pożegnań. W tym roku pożegnaliśmy absolwentów z trzech grup: Słoneczek, Gwiazdeczek oraz Promyczków. Dzieci po raz ostatni wystąpiły na scenie uroczyście żegnając się z personelem przedszkola. Uroczystość tradycyjnie rozpoczęła się od tańca - Poloneza, były wiersze, piosenki oraz tańce.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za wspólnie spędzone chwile na zabawach i nauce, a rodzicom za wspaniałą współpracę, uśmiech i miłe słowa.

Życzymy samych sukcesów w szkole!


Więcej...

2018.06.21 - Spartakiada 2018

W sobotę 16 czerwca 2018 odbyła się XI Spartakiada Przedszkolaków. W zmaganiach sportowych wzięło udział 40 naszych reprezentantów. Na zakończenie każde z dzieci otrzymało pamiątkowy medal, oraz zostały wypuszczone balony z przesłaniem. 


Więcej...

2018.05.23 - Dzień Mamy i Taty

UWAGA RODZICE

 

Uprzejmie informujemy, że jutrzejsza uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty ZOSTAJE ODWOŁANA.

 

Po kontroli Inspektora Nadzoru Budowlanego zostały wykryte usterki balustrad na widowni hali sportowej, w związku z tym obowiązuje ZAKAZ wejścia na trybuny.

 

O terminie uroczystości poinformujemy w późniejszym czasie.


Więcej...

2018.05.22 - Dzień Mamy i Taty

Copyright © 2013 - Przedszkole nr 13 im. Sindbada