2020.05.19 - Informacja dotycząca otwarcia przedszkola

SZANOWNI PAŃSTWO!

Informujemy, że zgodnie z decyzją Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego

dnia 25.05.2020 r.   odwieszamy czasowe zamknięcie przedszkola.

Zgodnie z wytycznymi, możliwość korzystania z przedszkola jest adresowana do dzieci,
których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy zawodowej z opieką w domu.

W związku z tym, na czas od 25 maja będziemy przyjmować zgłoszenia na podstawie dodatkowych dokumentów, które są umieszczone na stronie internetowej przedszkola w zakładce BIP https://pp13.bip.gov.pl/procedury/procedury-zapewnienia-bezpieczenstwa-w-zwiazku-z-covid.html

Po zapoznaniu się z „Procedurami zapewnienia bezpieczeństwa w związku z wystąpieniem COVID-19 w Przedszkolu nr 13 prosimy o wypełnienie stosownych oświadczeń i przesłanie ich drogą mailową (a pierwszego dnia pobytu dziecka w przedszkolu doniesienie oryginałów)  do czwartku 21.05.2020 do godz.10.00. Zapis dziecka jest możliwy tylko zgodnie z w/w procedurą (załącznik nr 2 i 3).

Ze względu na bezpieczeństwo dzieci prosimy  o bezwzględne stosowanie się  do zaleceń zawartych  w procedurach.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Administrator , 2020.05.19