Aktualności

2019.10.01 - Projekt „Aktywne przedszkolaki”

Rodzice z grupy „Stokrotki” pozyskali grant w wysokości 3.000 zł na projekt „Aktywne przedszkolaki” w ramach konkursu grantowego „Mikrodotacje na społeczne akcje” edycja III.

 

W ramach grantu zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców do aktywnego włączenia się w projekt.

 

Działaniem chcemy objąć wszystkie dzieci wraz z rodzicami z przedszkola – Filli przy ul. Krotoszyńskiej  i zaprosić do wspólnego aktywnego spędzenia czasu. Do 15 listopada pragniemy zrealizować następujące działania:

 

- konkurs plastyczny dla rodziców z dziećmi – Wiem co jem – regulamin zostanie w październiku przekazany do grup – nagrody dla najlepszych prac, praca do wykonania w domu.

- Dzień Przedszkolaka na sportowo – turniej zabaw dla rodziców i dzieci – w ramach turnieju – medale dla każdego uczestnika, nagrody dla grup, - X.2019r.

- podsumowanie projektu – w listopadzie  zaprosimy rodziców wraz z dziećmi do udziału w wspólnej zabawie w formie baliku rodzice z dziećmi nawiązującego do Andrzejek wraz z wręczeniem nagród za konkurs plastyczny. Ponadto podczas spotkania rodzice wspólnie z dietetykiem przygotują zdrowy owocowo – warzywny poczęstunek dla swoich pociech.

 

W ramach dotacji zakupiony zostaną nagrody w formie sprzętu sportowego dla grup, medale , nagrody za konkurs, animator prowadzący Dzień Przedszkolaka.

 

 

Pozdrawiamy „Przyjaciele Sindbada”

Ewelina, Olga, Marek i Marek

Rodzice Gabrysi, Julki i Lily

 

 

  „Projekt współfinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich”.

 

 

 

 

Administrator , 2019.10.01

Copyright © 2013 - Przedszkole nr 13 im. Sindbada