2019.08.28 - Nowy Rok 2019/2020

Szanowni rodzice, kochane dzieci

2 września rozpoczyna się nowy rok przedszkolny i bardzo miło nam będzie zobaczyć Wasze roześmiane buzie w progach przedszkola . W tym dniu nie ma oficjalnego rozpoczęcia roku - dzieci przychodzą do przedszkola i rozpoczynają zajęcia w swoich grupach.

Pragniemy przypomnieć o „wyprawce” przedszkolaka. W tym dniu do przedszkola zabieramy:

• Papcie (najlepiej wsuwane lub zapinane na rzepy);
  • Worek z ubraniami na przebranie (majtki, skarpetki, getry/spodenki, bluzka);
  • Szczoteczkę do zębów przywiązaną do podpisanego kubeczka, pastę do zębów;

Prosimy także o przyniesienie:

• 1 dużej paczki chusteczek (wyciąganych 100szt),
  • 1 paczki chusteczek nawilżanych (mokrych).

Oprócz wyżej wymienionych rzeczy przypominamy także o:

Oddział ul. Bema

Grupa UŚMIESZKI – p. Iwony i p. Bogusi:

• Pościel 200cm/80cm i poduszka jasiek lub kocyk i poduszka jasiek (prosimy o podpisanie rzeczy);
  • Według uznania piżamka lub bluzka i spodenki.

Grupa SŁONECZKA – p. Kinga i p. Angelina:

• Poduszka jasiek (podpisana).

Grupa CUDACZKI – p. Renatka i p. Karolina oraz grupa WITAMINKI – p. Hania i p. Dominika:

• Piórnik (mały zapinany na zamek – NIE rozkładany) z podstawowym wyposażeniem (kredki, pisaki, ołówek, gumka, temperówka);
  • Worek ze strojem gimnastycznym (dowolna koszulka + getry lub krótkie spodenki).

Oddział ul. Krotoszyńska

Grupa FIOŁKI – p. Magda M. i p. Julita

• Według uznania piżamka lub bluzka i spodenki.

Grupa STOKROTKI – p. Agnieszka i p. Ania

• Poduszka jasiek (podpisana);