Aktualności

2019.02.26 - Nabór do przedszkola 2019/2020

Od 1 marca do 31 marca 2019 r. odbędzie się (elektroniczny) nabór do przedszkoli, podczas którego przyjmowane będą dzieci w wieku od 3 do 6 lat, zamieszkałe w Ostrowie Wielkopolskim. 

 

Adres strony internetowej do wypełnienia wniosku oraz pobrania druków zaświadczeń to:

 

https://przedszkola-ostrow-wielkopolski.nabory.pl

 

Wypełniony wniosek wraz z niezbędnymi dokumentami prosimy dostarczyć do naszej placówki na ul. Bema 30 (Dotyczy również Filii Publicznego Przedszkola nr 13 na ul. Krotoszyńskiej w budynku Szkoły Podstawowej nr 14).

 

Dla dzieci, które z różnych przyczyn nie zostaną przyjęte do przedszkola w trakcie rekrutacji zasadniczej, przeprowadzona zostanie rekrutacja uzupełniająca na pozostałe miejsca.


Więcej...

2019.02.22 - Dyplom Rekord dla Niepodległej

Zdjęcie:

W listopadzie przedszkolaki brały udział we wspólnym śpiewaniu Hymnu Polski. Za udział w tym wydarzeniu "Rekord dla Niepodległej" przedszkole otrzymało pamiątkowy Dyplom od Ministerstwa Edukacji Narodowej.


Więcej...

2019.02.20 - Konkurs recytatorski w Przedszkolu nr 9

Zdjęcie:

Ksawery Maciejewski z grupy Uśmieszki wziął udział w konkursie recytatorskim pt.: "Wiersze ostrowskiej poetki Eugenii Zawidzkiej" zorganizowanym przez Publiczne Przedszkole nr 9.Ksawery zaprezentował wiersz pt.: "Piesek ze złamaną łapką". Dziękujemy Ksaweremu za piękny występ.


Więcej...

2019.02.12 - Zimowa opowieść teatrzyk

Zdjęcie:

W poniedziałek do naszego przedszkola przybył Teatr Młodego Widza "Włóczykij" z przedstawieniem pt.: "Zimowa opowieść". Podczas spektaklu poznaliśmy Julkę, jej pieska Azora oraz śniegowego bałwanka, który z zaciekawieniem odkrywał otaczający go świat. Dzieci z wielką radością śledziły losy bohaterów.


Więcej...

2019.02.10 - Sala balowa

Zdjęcie:

Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w przystrojeniu sali na balik karnawałowy oraz za pomoc w jej porządkowaniu po zakończeniu baliku.


Więcej...

Copyright © 2013 - Przedszkole nr 13 im. Sindbada