Grupa Stokrotki

Informacje o grupie

Witamy serdecznie w nowym roku 2019/2020 

Mamy już 5 lat

 

Nasze Stokrotki to:

Kuba, Amelka, Antoś, Julia, Gabrysia, Karolina, Krzyś, Marysia, Laura K., Maja W., Stefania, Wiktor, Konrad, Maja K., Paweł, Laura K., Oliwia, Natalia, Nikola, Konstanty, Nadia, Zuzia, Lena, Ania.

 

Nasze panie:

p. Ania i p. wicedyrektor Agnieszka

pomaga nam:

pani Malwina

Informacje dla Rodziców

Ważne wydarzenia z życia grupy

Bajka "Calineczka"

Dzień Chłopca

30 września dziewczynki z grupy Stokrotki ,wręczyły prezenty chłopcom z okazji ich święta :"Dnia Chłopca".

Dzień Przedszkolaka na sportowo

28 września przedstawiciele naszej grupy wraz z rodzicami, wzięli udział w Olimpiadzie pt. "Dzień Przedszkolaka na Sportowo" w Nowych Skalmierzycach. 

Wycieczka do piekarni

Jedliśmy również pyszne ciasteczka ;) . Na koniec dzieci zostały obdarowane pysznymi niespodziankami. Dziękujemy właścicielom i pracownikom, dzięki którym możliwa była realizacja wycieczki do piekarni.

Sami też próbowaliśmy uformować z ciasta coś pysznego :)

Dzieci zobaczyły maszyny, które pomagają w pracy piekarzowi, pracownicy służyli również informacjami na temat wypieku chleba. Mieliśmy okazje zobaczyć ogromne worki mąki, misy na ciasto, wózki z upieczonym chlebem oraz wielkie łopaty do wysadzania pieczywa.

24 września dzieci z grupy Stokrotki udały się na wycieczkę do piekarni państwa Wieczorków.  Podczas wycieczki miały możliwość zobaczyć jak wygląda piekarnia od środka. Dzieci z wielkim zainteresowaniem przyglądały się pracy piekarza, poznały etapy powstawana pieczywa oraz produkty potrzebne do jego wypieku.

Dzień Przedszkolaka...

Uczymy się o bezpieczeństwie na drodze

Wiadomości Archiwalne

Copyright © 2013 - Przedszkole nr 13 im. Sindbada