Grupa Gwiazdeczki

Wycieczka do Rogowa

Gwiazdeczki na zakonczenie roku wybrały się na wycieczkę do Rogowa Zoo. Oto parę zdjęć.

Warsztaty dla dzieci

Dnia 11 maja dzieci wzięły udział w warsztatach. Mogły same przy pomocy pani prowadzącej wykonać kolorowe pachnące mydełka. Każde dziecko samodzielnie zrobilo po dwa mydełka. A następnego dnia swój mały upominek podarowali swoim ukochanym rodzicom. Oto zdjecia.

Straż miejska u Gwiazdeczek

Przedszkolaki odwiedziła straż miejska. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się o zagrożeniach z jakimi mogą się spotkać w swoim życiu. Jak należy zachować się w czasie pożaru itd. Oto porę zdjęć ze spotkania.

Witamy zajączka

Gwiazdeczki z utęsknieniem czekały na wizytę Zajączka w przedszkolu. Zajączek zrobił im psikusa i koszyczki pełne smakołyków zostawił na placu przedszkolnym. Przedszkolaki były bardzo szczesliwe z wizyty Pana zająca.

KONKURS MASTERCHEF JUNIOR

W PUBLICZNYM PRZEDSZKOLU NR 16 ODBYŁ SIĘ KONKURS MASTERCHEF JUNIOR.

NASZĄ GRUPĘ PREZENTOWAŁA HANNA PIEKARZ. SAMODZIELNIE ZROBIŁA SAŁATKĘ OWOCOWĄ.

BRAWO

Spotkanie z paleontologiem

KIM JEST PALEONTOLOG?

NA TE PYTANIE I INNE DOWIEDZIAŁY SIĘ DZIECI NA SPOTKANIU

Witamy pierwszy dzień wiosny

Gwiazdeczki powitały wiosne

DZIEWCZYNKA Z ZAPAŁKAMI

Dzieci z grupy Gwiazdeczki zagrały dla wszystkich dzieci z przedszkola jak również dla uczniów klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 7.

"DZIEWCZYNKĘ Z ZAPAŁKAMI"

Przedszkolaki wcieliły się w swoją rolę i zagrały najpiękniej jak potrafiły. Oto parę fotek.

Wielkie Brawa.

PROJEKT ZOO

DZIECI Z GRUPY GWIAZDECZKI W RAMACH ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH WSPÓLNIE W GRUPACH PRZYSTAPILI DO PROJEKTU- ZOO. ZADANIEM ICH BYŁO ZAPROJEKTOWAĆ SWOJE WYMARZONE ZOO. PROJEKT PRZESTRZENNY.

WIELKIE BRAWA.

DZIEŃ KOBIET W GRUPIE GWIAZDECZKI

8 MARCA W GRUPIE GWIAZDECZKI ODBYŁA SIĘ UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA KOBIET. DZIEWCZĘTA ZOSTAŁY OBDAROWANE MAŁYM UPOMINKIEM W POSTACI PIEKNYCH AKCESORÓW DO WŁOSÓW. DZIEWCZYNKI W RAMACH PODZIĘLOWAŃ PODAROWAŁY CHŁOPCOM LIZACZKI. W TYM DNIU ODBYŁY SIĘ POKAZY TAŃCÓW DLA CHŁOPCÓW I DLA DZIEWCZYN.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dnia 4 lutego o godzinie 9.30 w grupie Gwiazdeczek odbyła sie uroczystość z okazji Dnia Babci I Dziadka. Dzieci zaprezentowały się wspaniale. Recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły Flamenco. Wielkie brawa dla naszych Gwiazdeczek.

ZAJĘCIE OTWARTE DLA RODZICÓW

W grupie "Gwiazdeczek" odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców z okazji zbliżajęcych się świąt Bożego Narodzenia. Było przepięknie.

Wigilia w grupie Gwiazdeczek

Dnia 19 grudnia dzieci wspólnie usiadł do stołu aby spędzić wigilię. Składały sobie nawzajem życzenia,śpiewały kolędy i spożywały pierniczki. Było bardzo wyjątkowo i świątecznie.

Nasze talenty

Dziewczynki z naszej grupy zaprezentowały się e MDK w przeglądzie Roztańczone Przedszkolaki

Wycieczka do Ostrowskiego Centrum Kultury

Dzieci wybrały się na przedstawienie Bożonarodzeniowe w OCK. Oto kilka zdjęć

Wycieczka do Fabryki Bombek.

Dnia 5 grudnia dzieci wybrały się na wycieczkę do Fabryki Bombek w Miliczu.Spotkaly się ze Św. Mikolajem, ozdabialy bombki,dekorowaly pierniczki. Oto kilka zdjęć.

Udział Gwiazdeczek w konkursie ekologicznym.

"Nad Ostrowem słońce świeci- mieszkańcy nie palą śmieci"

Wszystkie prace nagrodzone

Wielkie Brawa.

XII Konkurs Ekologiczny

"Nad Ostrowem słońce świeci- mieszkańcy nie palą śmieci"

Udział przedszkolaków w konkursie ekologicznym.

Maja G. Przygotowała piękną pracę na ww temat.

Wielkie brawa.

Dzień Chłopaka w przedszkolu

W tym dniu szczególnym – września trzydziestego,
Witamy serdecznie chłopaka każdego.
Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń,
Innych przyjemności już nawet nie zliczę!

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach

w życiu rodziny czy życiu przedszkola.

Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września.

W tym dniu we wszystkich  grupach dziewczynki

wręczały chłopcom upominki,

złożyły życzenia, uściskały i ucałowały.

Witamy na stronie grupy "GWIAZDECZKI"

Nasze GWIAZDY to:

Dziewczynki: Daria, Olga, Lenka, Malwinka, Anitka, Maja, Hania, Maja, Zuzia.

Chłopcy: Krzysiu, Bartek, Igor, Franek, Tobiasz, Igor, Bartek, Kuba, Maksiu, Gabryś, Natanel, Mikołaj.

Nasze panie: Magdalena Mucha

Karolina Defratyka

Na codzień pomaga nam pani: Renatka Szczepaniak.